Arrangementer i 2017

MAI
18.05.17: Japanese New Music Festival 2017

JUNI
02.06.17: Oilskin (NO)
03.06.17: DNA? AND? – en hel konsertdag under Musikkfest Oslo
03.06.17: Skiveutglidning: DJ Sannergata & DJ Kompressorkanonen
08.06.17: Skiveutglidning: DJ Helge Sten aka Deathprod
13.06.17: Jazznytt-lansering: Intervju og minikonsert med Christian Meaas Svendsen
13.06.17: Sort Kanal: DJs Cobweb & B-Side
15.06.17: Reflections in Cosmo (NO)
17.06.17: Dream Weapons: DJs Prabha Devi & Sadhu Sadhu
19.06.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
22.06.17: Hai (Next Life) + Laconic Zero (NO)
23.06.17: Captain Credible + LEIF + DJ Sissyfus (NO)
24.06.17: Astroburger (NO)

JULI
04.07.17: Skiveutglidning: DJ Lumi In The Sky With Diamonds
08.07.17: AFTR Count/Meltdown Party: DJ Sten Ove Toft & DJ Ben Sand Ghostkamera
10.07.17: Skiveutglidning: DJs Dogs of Delhi
12.07.17: Laure Briard + Cléa Vincent (FR)
21.07.17: Skiveutglidning: DJ Tommy Lørdahl
22.07.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
23.07.17: Skiveutglidning: DJs Vanity Fear & Tineage Riot
26.07.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
28.07.17: Skiveutglidning: DJ Ståle Stillongs
29.07.17: 55 presents: UFO Lounge (Kolbjørn Lyslo & Per Martinsen)

AUGUST
01.08.17: Skiveutglidning: DJs Andy’n’Pete
02.08.17: DJ Takuya Nakamura (US/JP)
03.08.17: Moldover (US) + Captain Credible (NO)
05.08.17: AFTR Count/Meltdown Party: DJ Sten Ove Toft & DJ Ben Sand Ghostkamera
04.08.17: Skiveutglidning: DJ Susanne Ufør
06.08.17: Båndsalat: TJ Static Electrician
09.08.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
10.08.17: Ildfjell (NO)
11.08.17: Zaïmph (US) + Jenny Gräf (DK)
12.08.17: DJ Spykidelic
14.08.17: Kids in Jazz
16.08.17: Skiveutglidning: DJ Jesper Lind
17.08.17: No Balls (SE/NO) + Golden Oriole (NO)
18.08.17: Slippfest: Utarm (NO) – Crawling Altars LP (Records of the Fleshgod)
19.08.17: Skiveutglidning: DJs Caveira & Toby Dammit
22.08.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
23.08.17: Terrie Ex (NL) & Paal Nilssen-Love (NO) + Jon Irabagon (US), John Hegre & Nils Are Drønen (NO)
24.08.17: Dromedar (NO) – musikkvideoslipp og konsert
25.08.17: Origami Arktika + S.L.Y.C. (NO)
26.08.17: The Necks (AU)
27.08.17: Balázs Pándi (HU) & Jon Wesseltoft (NO)
31.08.17: Piim (NO)

SEPTEMBER
01.09.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
02.09.17: Karpov not Kasparov (RO)
03.09.17: Karpov not Kasparov (RO) – stumfilmkonsert
06.09.17: Slippfest for Bård Torgersens fjerde diktsamling «Jeg ikke dum» (Flamme Forlag)
07.09.17: Skiveutglidning: DJ Fat Funk
08.09.17: AFTR FEST: Slippfest for Sverre Knudsen (NO) – Vi LP/CD (K.Dahl Eftf.)
08.09.17: AFTR FEST: DJ Marieke Verbiesen (NL)
09.09.17: AFTR FEST: Jesus Fucking Christ (NO) + MAG (SE) + DJ Christian Pallin (SE)
10.09.17: Dans For Voksne: Hong Chulki (KR) + Annarkie & Skiftende Skydekke (NO)
13.09.17: Sort Kanal: DJ Dr. Mud
14.09.17: Kadonnut Manner – Finnish Primitive Guitar
15.09.17: JK Flesh aka Justin K. Broadrick (UK)
16.09.17: Matinékonsert: Andreas Røysum & Erik Kimestad (NO)
20.09.17: Stereocilia (UK)
22.09.17: DJs Hooker & Frisyro Bolani
23.09.17: Modulæraften: Chaotic Morphs + Untermensch + DJs Even Eide & Ilay
24.09.17: Acid Night: Justin Paton (UK) + Alwanzatar (NO) + DJ Sannergata
28.09.17: Signe Emmeluth / Oddbjørn Sponås / Tobias Pfeil (DK/NO) + Henriette Eilertsen (NO)
29.09.17: Dream Weapons: DJs Prabha Devi & Sadhu Sadhu
30.09.17: DJs Fat Funk & Jon Ole Flø

OKTOBER
01.10.17: Matinékonsert: Norges Musikkhøgskole & Kafé Hærverk presenterer: Oker (NO)
04.10.17: Slippfest: Espen Reinertsen (NO) – Nattsyntese LP (SusannaSonata)
05.10.17: Skiveutglidning: DJs Raymond Teigen Hauger & Svein Olav Andersen
06.10.17: Krümpznylt (NO)
07.10.17: Hanne Kolstø (NO)
14.10.17: Matinékonsert: Norges Musikkhøgskole & Kafé Hærverk presenterer: Makan (NO)
14.10.17: Cassette Store Day 2017: Slippfest for André Bratten 2xMC på HMD
18.10.17: Kennel (NO)
19.10.17: Skiveutglidning: DJ Skiftene Skydekke aka Harald Fetveit
20.10.17: Slippfest: Elektrodiesel – Summer Sessions #4: A Circle Squared LP+CD+DL (OHM Records / Synesthetic Recordings)
21.10.17: Skiveutglidning: DJ Flygende Hollender
22.10.17: MoE (NO) + Pain Jerk (JP)
25.10.17: Sharku
26.10.17: Dans For Voksne: Linn Nystadnes (Deathcrush) solo + Vielleicht Bitte Schnell
27.10.17: Skiveutglidning: DJ Lumi In The Sky With Diamonds
28.10.17: Mike Cooper (UK) + DJ Cobweb
29.10.17: Hure (DE) + Dogfeet (UK)

NOVEMBER
02.11.17: Dräken (NO)
03.11.17: Hanny (NO) + The Harvey Steel Show (NO)
04.11.17: Moviestar (NO) + A Capella Punk (NO) + Ekstrem Gud & Kjetil (NO)
05.11.17: ElektroLOUD avslutningskonsert
08.11.17: Verboten: DJs Doktor B & Holly Rockhard
09.11.17: Skiveutglidning: DJ Skjeggevara aka Halvard Haldorsen
10.11.17: Friday Night Funk: DJ Fat Funk
11.11.17: Matinékonsert: Norges Musikkhøgskole & Kafé Hærverk presenterer: BenReddik (NO)
11.11.17: Polyfrenetics (NO) + Gretzky (NO)
14.11.17: Trond Kallevåg Hansen Trio & Åsmund Løvland Solberg (NO)
15.11.17. Ballrogg (NO)
16.11.17: Flynotes (RU)
17.11.17: Hikashu (JP) + Makigami Koichi (JP) & Thomas Strønen (NO)
18.11.17: Legs 11 (NO) + Center of the Universe (NO) + DJ Kreismyr
21.11.17: Wendra Hill & Jenny Berger Myhre (NO)
22.11.17: Signe Emmeluth (DK) & Ståle Liavik Solberg (NO) + Kristoffer Alberts & Per Zanussi (NO)
23.11.17: Master Oogway (NO)
24.11.17: Slippfest: S.L.Y.C. (NO) – Say, the illocuted way LP/DL (Metronomicon Audio) + Children And Corpse Playing In The Streets (NO) + DJ Aldri Mer
25.11.17: Ranheim (NO) + Evig Oppgang (NO) + DJs Team Antihasj
26.11.17: Manish Pingle (IN)
28.11.17: Heart Asks Pleasure First: DJ Tante Gerd + Are Fuzz
29.11.17: Sidereal Sounds: DJs Dr. C-Scape & Martian Art
30.11.17: Dans For Voksne: Lost Girls (Jenny Hval & Håvard Volden (NO)) + Tuulia Kallio (FI)