Arrangementer i 2020

JANUAR
10.01.20: Technocracy #4: David Dajani + L.I.T.S.W.D.
11.01.20: Motor City Sounds 5: Kompressorkanonen + Spacebear + Krüger
13.01.20: Improverk: Erling Skorpen / Christian Meaas Svendsen + Dag Erik Knedal Andersen + Improjam
14.01.20: Blow Out! – Sesongåpning!
15.01.20: Sheik Anorak + Totalen
17.01.20: Torg
18.01.20: Oblivion Dip: Trym Søvdsnes + Daniele Innociente + Padre Rrosè + Krass
19.01.20: elektroLOUD
20.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
21.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
22.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
23.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
24.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
25.01.20: Jeppe Zeeberg’s The Absolute Pinnacle of Human Achievement
26.01.20: Classic Album Sundays: Maja S.K. Ratkje – Voice (Rune Grammofon) + Live: Maja S.K. Ratkje & Lasse Marhaug
26.01.20: Drum & Space 6: Spacebear + Tech

FEBRUAR
01.20.20: Vocoder 3: Markveien Electro
03.20.20: Døll mandag på Hærverk
04.02.20: Mudskipper (Signe Emmeluth / Hanne De Backer / Terrie Ex / Paal Nilssen-Love)
07.02.20: Hot Music med DJ Fardin og Doc L Junior
08.02.20: K³ – Deep Fields: Krüger & Kompressorkanonen
09.02.20: Improverk: Léandre, Heidel & Gutvik + Jasper Stadhouders
10.02.20: Improverk: Improjam #2 + Skorpen / Cambien / Hjelle
11.02.20: Blow Out!: Blunt / Moberg + Valencia / Högberg / Flaten / Østvang
12.02.20: «Familieterapi» med Frøkedal & Familien
13.02.20: F/ eks: John Chantler & Johs Lund + Jiska Huizing
14.02.20: Tip The Scales + Sigrid Aftret & Sol Léna-Schroll
15.02.20: Faen! pres: Charles, Brandolini & Dj Hooker
18.02.20: Filmklubben Synsforstyrrelser: Acid Mothers Temple & Reynols: Live And Beyond
19.02.20: DJ Gustav Ejstes (Dungen)
20.02.20: Petter Flaten Eilertsen – slippfest for Pentagramophone LP/CD/DL (Papa Foxtrot Echo)
21.02.20: DNA? AND? med Anla Courtis
22.02.20: Improverk: Helga Myhr & Tanja Orning + Ida Løvli Hidle
24.02.20: Kaja Draksler & Terrie Ex
25.02.20: Blow Out!: Tamulynaite / Fite / Kalman /Solberg + Faust/ Haug / Bruun
27.02.20: by:Larm: Sissel Wincent + Kanaan + I Like To Sleep + Ela Minus + Helene Rickhard
28.02.20: by:Larm: Bona Fide + Drug Store Romeos + Porridge Radio + Jessy Lanza + Forest Drive West
29.02.20: by:Larm: Jockstrap + Perila + TCF + Oli XL + Oprofessionell

MARS
02.03.20: The End (Jernberg / Møster / Gustafsson / Hana / Fjordheim)
04.03.20: Polsk Lurveleven med Poetisk Avvik & Pujd
05.03.20: Dovile & Eivind Volum
06.03.20: The Switch og gjester – slippfest for albumet Macca/Jawaka
06.03.20: Cygnys (US) + Andre Bratten
07.03.20: Epsilove (FR) + Helene Rickhard & Thomas Grødal + DJ Bendik Høibraaten
08.03.20: Romancing The Bone
09.03.20: Døll mandag på Hærverk
10.03.20: Blow Out!: Threnody + Harald Fetveit

APRIL
27.04.20: KHK & Brakkesyke 2020: Chrome Hill Duo [live stream]
28.04.20: Blow Out & Brakkesyke 2020: Marthe Lea & Dag Erik Knedal Andersen [live stream]
30.04.20: KHK: Hellstenius/Øgrim Duo [live stream]

MAI
29.05.20: Improverk på Brakkesyke: Anja Lauvdal [Strømming]

JUNI
01.06.20: Moe + Maranata [Kun 25 billetter!]
02.06.20: Blow Out!: Håkon Kornstad solo + Ola Høyer / Anja Lauvdal
04.06.20: AVLYST/UTSATT! Sonic Transmissons #1: Maja Ratkje + Signe Emmmeluth [Kun 25 billetter!]
11.06.29: Øystein Wingaard Wolf [Kun 25 billetter!]
13.06.20: Krüger
16.06.20: Blow Out!: Alberts / Marhaug + Myhr / Orning
18.06.20: Where Does A Body End? – vi spiller platene til SWANS og hygger oss etter visning av dokumentarfilmen på Vega Scene!
24.06.20: Where Does A Body End? – vi spiller platene til SWANS og hygger oss etter visning av dokumentarfilmen på Vega Scene!
25.06.20: Andreas Røysum Ensemble [Kun 25 billetter!]
30.06.20: Blow Out!: Håkon Kornstad solo + Cambien/Ring/Callewaert

JULI
02.07.20: Jazztrau: Krokofant
03.07.20: Jazztrau: Krokofant
08.07.20: Døll mandag på onsdag
10.07.20: L.I.T.S.W.D. + Sannergata + Dajani
11.07.20: Totalen Klub
14.07.20: Blow Out!: Tieqiao Li/Veslemøy Narvesen + Haltli/Flaten/Solberg
16.07.20: DJ JR Bruun
17.07.20: DJ Krass & Very Friendly
20.07.20: Værnes, Røysum, Myhr & Wildhagen
23.07.20: Hør Hør på Hærverk: DJs Lord Leo, Jon A. Pataas & Ui
24.07.20: DJ Volum, DJ Dajani & DJ Krass
25.07.20: Slippfest: André Bratten – Silvester (Smalltown Supersound)
26.07.20: Ambient Søndag: 6-timers ambientmaraton
29.07.20: Finsk Aften: DJ Cobweb & Peter Monsen
30.07.20: Dajani & Krass
31.07.20: Dajani & Krass

AUGUST
01.08.20: Dajani & Krass
05.08.20: Øystein Wingaard Wolf & Hasse Bjørnstad + Stein Holte
06.08.20: Sonic Transmissions #1: Maja Ratkje + Signe Emmeluth [Flyttet fra 04.06.20]
08.08.20: Master Oogway’s Weekend #1 feat. Eivind Lønning
10.08.20: Ambientsøndag #9
12.08.20: Døll mandag på tirsdag med Benedikte Sterner og Anka
13.08.20: DGS: Krass + DJ UI + Hellstrøm
21.08.20: DJ Abdullah The Thief
22.08.20: Kompressorkanonen & Snorre Magnar Solberg
23.08.20: DJ Mitmitta
25.08.20: Gutvik Ukentlig: Tjøgersen / Marhaug / Gutvik + Blow Out!: Cambien / Eilertsen / Nergaard
26.08.20: DJ JR Bruun
27.08.20: This Celestial Engine
28.08.20: Bøyen Beng + BRAK!
29.08.20: DNA? AND? feat. Hans Magnus Ryan (Musikkfest Oslo)
29.08.20: Kraftwerk 50 år! – DJ Jon Ole Flø
30.08.20: Film: Korsfarere – Den sorte grisen (Pål Erik Gulliksrud, 2020)