Arrangementer i 2022

JANUAR
21.01.22 DJ Ramᵕ)
22.01.22 Helene Rickhard & Bendik Høibraaten
28.01.22 Christian Winther m/ band + Andreas Røysum solo

FEBRUAR
04.02.22 Tore Ljøkelsøy Kvartett
04.02.22 Club Alberto Peroni 010
05.02.22 DJ kompressorkanonen
08.02.22 Kanaan – AVLYST!
09.02.22 Henrik Sandstad Dalen Trio
11.02.22 DJ Spacebear
12.02.22 DJ sb
15.02.22 Blow Out!: Hans Kjorstad / Ernst Reijseger + Kari Rønnekleiv / Dag Erik Knedal Andersen
18.02.22 André Bratten
19.02.22 Yes Deer
19.02.22 Helene Rickhard + Beni Badja + Bendik Høibraaten
20.02.22 Blow Out! jubileum: Karin Krog / Ole Morten Vågan / Paal Nilssen-Love + John Butcher / Sophie Agnel / Pascal Niggenkemper / Ståle Liavik Solberg – UTSOLGT! [Flyttet fra 04.01.22]
24.02.22 DJ Morten Mormone
25.02.22 Guilty Pleasure Afterparty
26.02.22 Improverk: Sudeshna Bhattacharya & Erlend Albertsen + Jonny Wartel 4 
26.02.22: Pure Ecstasy #3: DJs Dajai & Krass

MARS
01.03.22 Frokostkonsert #1/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
01.03.22 Blow Out!: Lauritz & Isach Skeidsvoll + Vilde Sandve Alnæs
02.03.22 Frokostkonsert #2/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
03.03.22 Frokostkonsert #3/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
03.03.33 Space Fruits: Helene Havro + Johan Ressle + Felix Günther + Helene Rickhard
04.03.22 Frokostkonsert #4/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
04.03.22 DJ Godfather + Don Lom & Chmmr
05.03.22 Frokostkonsert #5/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
05.03.22 Eivind Vullum – Ohms Love – Live
06.03.22 Frokostkonsert #6/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
07.03.22 Frokostkonsert #7/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
07.03.22 Team Hegdal
08.03.22 Frokostkonsert #8/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
08.03.22 Øst-europeisk forsøstring
09.03.22 Frokostkonsert #9/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
10.03.22 Frokostkonsert #10/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
11.03.22 Frokostkonsert #11/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
11.03.22 Kadonnut Manner
12.03.22 Frokostkonsert #12/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
12.03.22 Improverk: SPUNK
13.03.22 Frokostkonsert #13/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
13.03.22 Livets øy – Christopher Rådlund med venner
14.03.22 Frokostkonsert #14/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
14.03.22 Emmeluth / Knedal Andersen / Skavhaug Nergaard – slippkonsert
15.03.22 Frokostkonsert #15/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
16.03.22 Frokostkonsert #16/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
16.03.22 Laupsa Lokomotiv
17.03.22 Frokostkonsert #17/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
18.03.22 Frokostkonsert #18/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
18.03.22 Pure Ecstasy #4: DJs Dajani & Krass
19.03.22 Frokostkonsert #19/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
19.03.22 Øystein Wingaard Wolf
19.03.22 Thor & OHM
20.03.22 Frokostkonsert #20/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
20.03.22 Ståle Storløkken & Eirik Hegdal
21.03.22 Frokostkonsert #21/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
22.03.22 Frokostkonsert #22/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
23.03.22 Frokostkonsert #23/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
24.03.22 Frokostkonsert #24/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
25.03.22 Frokostkonsert #25/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
25.03.22 Kosmik Boogie Tribe – UTSOLGT!
26.03.22 Frokostkonsert #26/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
26.03.22 Improverk: Ahmad Al-Khatib + Klaus Holm
26.03.22 Shit & Shine (live) + Krass & Very Friendly
27.03.22 Frokostkonsert #27/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 11.00
28.03.22 Frokostkonsert #28/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
29.03.22 Frokostkonsert #29/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
30.03.22 Frokostkonsert #30/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
31.03.22 Frokostkonsert #31/31: kokekaffe, grøt og støy kl. 08.00
31.03.22 Undergrünnen + Les Dunes
31.03.22 Olefonken

APRIL
01.04.22 Den Andre Festivalen: Raqqa + Petrole
01.04.22 Patås + Sebastian Plaum
02.04.22 Den Andre Festivalen: Klaxson + Det Andre Ensemblet
02.04.22 DJ Spacebear & kompressorkanonen
05.04.22 Arashi (Akira Sakata / Johan Berthling / Paal Nilssen-Love)
07.04.22 Action & Tension & Space
08.04.22 Sex Tags Mania & Oblivion Dip presents: DJ Sotofett + Christian Dugstad & Daniele Innocente (live)
09.04.22 Improverk: Alessandra Rombolà + Martin Escalante
09.04.22 SIGIL 1: Nixxon (Eine Welt, Macadam Mambo), Helene Rickhard & Bendik Høibraaten
12.04.22 Blow Out!: Mythical Jockey + Sarah-Jane Summers solo
16.04.22 Påsketilbud: 3 for prisen av 1
20.04.22 No Escape x Femme Brutal: Siksa, ZLE OkO, Lydia Brunch & ÜSEØYOTⒶ
21.04.22 The Source 
22.04.22 John Paul Keith
22.04.22 Sagittarii Acid
23.04.22 Improverk: Ab Baars, Alexander Riris & Tor Haugerud + Pumkin (Kalle Nyberg, Joel Ring & Ole Morten Vågan)
23.04.22 DJ Assault (Jefferson Ave./Detroit)
24.04.22 PST-JAM: Helges siste ønske
26.04.22 Blow Out & F/eks: Universal Indians & Joe McPhee + claire rousay
27.04.22 Slippkonsert: Emmeluth / Skavhaug Nergaard / Knedal Andersen – The A-Z of Microwave Cookery
28.04.22 Taakeprat live på Kafé Hærverk + DJ Tåkeprat
29.04.22 Dans for voksne: Senyawa + MoE + Arrington de Dionyso
29.04.22 Ullis Tapes
30.04.22 Dans for voksne: Sourdure + DNA? AND? + Romain Simon/Harald Fetveit
30.04.22 Pure Ecstasy #5: DJs Dajani & Krass