Program

MARS
01.03.19: by:Larm: Bendik Giske + Monkey Plot + Marthe Lea Band + André Bratten + slippfest for Magasinet Motvind
02.03.19: by:Larm: Lucinda Chua (UK) + Master Oogway + Bergsonist (MA) + Kosh (MA/US)
03.03.19: 303-dagen: DJs Sannergata & Jon Ole Flø
05.03.19: Steppesalong med Sløy og Joseph Wiggan
05.03.19: DJ Anka
06.03.19: Bilayer – slippkonsert for “Bilayer” LP (Va Fongool)
07.03.19: Records of the Fleshgod: Treeman + Stabwound Empire + Kyber + ROTFG DJs
08.03.19: Jazztrau: Frode Gjerstad Trio + 1
08.03.19: Slippfest: Deathcrush – Megazone LP (Apollon Records) – DJ set
09.03.19: Improverk: Lisen Rylander Löve + Kjetil Jerve
09.03.19: Asbjørn Ribe – konsert og plateslipp
09.03.19: Detroit Dub 2: Shuffless (FI) + Spacebear + Jon Ole Flø
12.03.19: Blow Out!: Volumes + Anker / Sandell duo
15.03.19: Nuits Melange: Endre Dalen presents Weird Music From Planet Funk
16.03.19: Titonton Duvante (US)
18.03.19: Finity – slippkonsert for “We Are The Granddaughters Of The Witches You Didn’t Burn” (Jazzland)
19.03.19: Thomas Strønen & Extended Ground feat. Hans Magnus Ryan
20.03.19: Steinmøysa NB feat. Ståle Storløkken
22.03.19: Progkjeller: Tip The Scales – slippfest for “Tip The Scales” LP/DL (Hærverk Industrier)
23.03.19: Improverk: T.B.A.
23.03.19: Spin Fidelity (UK)
24.03.19: Femme Brutal: MoE & Mette Rasmussen – slippfest
27.03.19: Sheik Anorak – GBG1 EP pre-release gig
30.03.19: Crossfire Hurricane
30.03.19: Shit & Shine (US) + Fat Funk

APRIL
05.05.19: Drum & Space 3
06.04.19: Improverk: T.B.A.
06.04.19: Derek Carr (IE) + John Shima (UK)
12.04.19: Club No No
13.04.19: English Heretic (UK) + Campbell James Kneale (NZ)
13.04.19: Alex Jangle + friends
14.04.19: Synsforstyrrelser: Korsfarere – Avgrunnens kall (2019)
15.04.19: Ka Baird (US)
16.04.19: Progkjeller: Wizard
20.04.19: Fat Funk
25.04.19: Einar Stenseng Band – slippkonsert
26.04.19: Bård Torgersen / Dario Fariello + I Sing My Body Electric
27.04.19: HMD Records Night

MAI
03.05.19: Pow Pow
03.05.19: SJAKT 8: Strangefruit & Kentauren
04.05.19: Improverk: Sara Lubelski & Bill Nace (US)
04.05.19: Hieroglyphic Being (US)
05.05.19: Jazztrau: Joe McPhee & Paal Nilssen-Love + Axel Dörner & Andreas Røysum
06.05.19: Yuko Araki (JP) + Domestic Dwellings
11.05.19: Jane Fitz (UK)
15.05.19: Jazztrau: Red Kite – slippkonsert
20.05.19: The Necks (AU)
23.05.19: Femme Brutal: Josephine Foster (US)
28.05.19: Blow Out! Spesial: David Murray / Ingebrigt Håker Flaten / Paal Nilssen-Love
29.05.19: Blow Out! Spesial: David Murray / Ingebrigt Håker Flaten / Paal Nilssen-Love
30.05.19: W/V (James Welburn/Julia Venter)
31.05.19: Progkjeller: Kuunatic (JP) + Katu Kaiku (FI) + Krokofant

JUNI
08.06.19: André Bratten
23.06.19: Paganland (IR/DE)

OKTOBER
03.10.19: Needlepoint
31.10.19: Havnes.Järmyr.Serries

Tidligere arrangementer: 2019 | 2018 | 2017