Program

SEPTEMBER
03.09.19: Røysum Bodega
04.09.19: Nypan, Wettre, Nygård & Williamsen
05.09.19: Flynotes (RU) + Outer Limit Lotus
06.09.19: Ppnf #1: Dei kjenslevare + Thov Wetterhus
06.09.19: SJAKT 10: Strangefruit & Kentauren
07.09.19: Improverk – Sesongåpning: Hanna Paulsberg Concept & Magnus Broo (SE/NO)
07.09.19: Technocracy #3: Sannergata + Hellweg + Krass + L.I.T.S.W.D.
08.09.19: Elif Yalvaç (TR) + Kristoffer Lislegaard
11.09.19: Hærverk Acoustic Jazz Series #1: Petter Wettre, Niklas Fernqvist, Karl Henrik Ousbäck
13.09.19: Oblivion Dip: Retape + Krass + Daniele Innocenti & Ralf K.L.F. Schwesser
14.09.19: THG: Tom Hasslan Group
14.09.19: Faen! presenterer: Perko + DJ Hooker & Brand
16.09.19: DJ Ørnebror + DJ Anka
18.09.19: Dans For Voksne: Dénombrement, Didaktisk Dukketeater, Mattias Cantzler
20.09.19: Steppesalong: Michaela Antalová, David Skinner, Janne Eraker, Michelle Dorrance
20.09.19: Femme Brutal: Han Gaiden
21.09.19: Improverk: Jooklo Trio (IT/US) + Hervé Boghossian (FR) & Tetuzi Akiyama (JP)
21.09.19: DJ Skull (US) + Jon Ole Flø
25.09.19: Uuskyla Øgrim & Berg + Harri Sjöström – slippfest for livealbum på Hærverk Industrier
26.09.19: Izakaya Heartbeat + Europ Europ + Somnambule (DE)
28.09.19: I Love Acid: Posthuman (UK) + Sannergata
30.09.19: Hailu Mergia (ET)

OKTOBER
02.10.19: Hasse Farmen
04.10.19: FETT presenterer: Konserter og stand up!
05.10.19: Improverk: The Way Out (DK) + Ayumi Tanaka solo (JP/NO)
06.10.19: I FEEL LIKE A BOMBED CATHEDRAL (FR)
07.10.19: DJ Anka
10.10.19: Samuel Rohrer (CH) & Hilde Marie Holsen
11.10.19: Sindre Bjerga + Håkon Lie + Ane Marthe Sørlien Holen
16.10.19: Ppnf #2: Helga Myhr + Kenneth Lien + Catherine Lamb & Johnny Chang + Manish Pingle
17.10.19: Oslo Bloodbath Part X: Turbonecro – UTSOLGT!
19.10.19: Improverk: Sanskriti Shrestha (NP) & Tejaswinee Kelkar (IN) + Chicago Connections (Ben LaMar Gay, Nick Mazzarella (US), Ingebrigt Håker Flaten, Jon Rune Strøm, Tollef Østvang)
20.10.19: Ka Baird (US)
26.10.19: Vestkanten Punk Klubb: Hjelle & Ormarna (SE)
28.10.19: Jazztrau: Chris Abrahams (The Necks)
30.10.19: Jazztrau: Action & Tension & Space
31.10.19: Jazztrau: SAW (Eirik Havnes & Tomas Järmyr)

NOVEMBER
02.11.19: Improverk: Tor Haugerud + Anders Hana
03.11.19: Nadah El Shazly (EG)
06.11.19: Signe Marie Rustad – albumslipp
09.11.19: Smalltown Supersound: Bjørn Torske + André Bratten + Bendik Giske
11.11.19: Ppnf #3: Reolô (plateslepp)
14.11.19: Neige Morte (FR)
16.11.19: Improverk: Joel Grip (SE) + Muddersten (NO/SE)
18.11.19: Megalodon Collective (NO/SE)
26.11.19: Tristan Honsinger Trio
28.11.19: Burning Motherfuckers + T.B.A.
30.11.19: Improverk: Ville Bromanders Initiativ (SE/NO)

DESEMBER
07.12.19: Vestkanten Punk Klubb: Tjänstemännen (SE)
08.12.19: Jazztrau: Emmeluth’s Amoeba

2020
20.01.20-24.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
08.02.20: Improverk: T.B.A.
22.02.20: Improverk: T.B.A.
14.03.20: Improverk: T.B.A.
21.03.20: Improverk: T.B.A.
26.03.20: Tomas Järmyr (Motorpsycho, Zu)
04.04.20: Improverk: T.B.A.
18.04.20: Improverk: T.B.A.
02.05.20: Improverk: T.B.A.
18.05.20-07.06.20: KAFÉ HÆRVERK 3 ÅR

Tidligere arrangementer: 2019 | 2018 | 2017