Program

JANUAR
10.01.20: Technocracy #4: David Dajani + L.I.T.S.W.D.
11.01.20: Motor City Sounds 5: Kompressorkanonen + Spacebear + Krüger
13.01.20: Improverk: Erling Skorpen / Christian Meaas Svendsen + Dag Erik Knedal Andersen + Improjam
14.01.20: Blow Out! – Sesongåpning!
15.01.20: Sheik Anorak + Totalen
17.01.20: Torg
18.01.20: Oblivion Dip: Trym Søvdsnes + Daniele Innociente + Padre Rrosè + Krass
20.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
21.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
22.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
23.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
24.01.20: Atomic total – alle låter fra 12 album live i løpet av 5 kvelder
25.01.20: Jeppe Zeeberg’s The Absolute Pinnacle of Human Achievement
26.01.20: Classic Album Sundays: Maja S.K. Ratkje – Voice (Rune Grammofon) + Live: Maja S.K. Ratkje & Lasse Marhaug
30.01.20: Petter Flaten Eilertsen – slippfest for Pentagramophone LP/CD/DL (Papa Foxtrot Echo)

FEBRUAR
02.02.20: Mudskipper (Signe Emmeluth / Hanne De Backer / Terrie Ex / Paal Nilssen-Love)
08.02.20: Improverk: T.B.A.
12.02.20: «Familieterapi» med Frøkedal & Familien
14.02.20: Tip The Scales + Sigrid Aftret & Sol Léna-Schroll
18.02.20: Filmklubben Synsforstyrrelser: Acid Mothers Temple & Reynols: Live And Beyond
19.02.20: DJ Gustav Ejstes (Dungen)
22.02.20: Improverk: T.B.A.
27.02.20: by:Larm: T.B.A.
28.02.20: by:Larm: T.B.A.
29.02.20: by:Larm: T.B.A.

MARS
13.03.20: Deathcrush – slippfest for The Single Series LP + Klubb: Teknoid
14.03.20: Improverk: T.B.A.
14.03.20: Shit & Shine (US) + Fat Funk
15.03.20: «Familieterapi» med Frøkedal & Familien
18.03.20: Thurston Moore & Mats Gustafsson
20.03.20: BRAK! + Bøyen Beng
21.03.20: Improverk: T.B.A.
26.03.20: Tomas Järmyr (Motorpsycho, Zu)

APRIL
02.04.20: «Familieterapi» med Frøkedal & Familien
04.04.20: Improverk: T.B.A.
18.04.20: Improverk: T.B.A.
30.04.20: Tore Brunborg / Anders Jormin / Thomas Strønen

MAI
02.05.20: Improverk: T.B.A.
25.05.20: #HÆRVERK3ÅR: Carl Magnus Neumann / Ketil Gutvik / Ingebrigt Håker Flaten / Paal Nilssen-Love
26.05.20: #HÆRVERK3ÅR: Carl Magnus Neumann / Ketil Gutvik / Ingebrigt Håker Flaten / Paal Nilssen-Love
29.05.20: #HÆRVERK3ÅR: Orchestra Of Constant Distress (SE) + T.B.A.

JUNI
05.06.20: #HÆRVERK3ÅR: Draken

Tidligere arrangementer: 2019 | 2018 | 2017